C. Coffee-mate

12:00pm – Maiden Mars (Iowa City, IA / indie rock)
1:00pm – Sleeping Jesus (Winona, MN / indie rock)
2:00pm – Cubits (Fairfield, IA / indie rock)
3:00pm – Crystal City (Iowa City, IA / rock)
4:00pm – Colleen (Cedar Rapids, IA / pop)
5:00pm – Disq (Madison, WI / indie rock)
6:00pm – treesreach (Cedar Rapids, IA / indie rock)
7:00pm – SIRES (Des Moines, IA / indie rock)
8:00pm – Twinsmith (Omaha, NE / indie rock)
9:15pm – Halfloves (Iowa City, IA / indie rock)

S. Super Fresh

12:00pm – TMG $wizz (Cedar Rapids)
12:30pm – ATG Duke (Davenport)
1:00pm – Flex Mason (Chicago)
1:30pm – D. Epic & K-Blaze (Chicago)
2:00pm – The UI Breakers (Iowa CIty)
2:20pm – Cracka Don (Waterloo)
2: 40pm – EJ Swavv (Iowa CIty)
3: 00pm – Rahlan Kay (Cedar Rapids)
3: 20pm – Lyric (Dubuque)
3: 40pm – KingTat (Waterloo)
4: 00pm – Soultru (Davenport)
4: 20pm – Bobby Vuelo (Des Moines)
4: 40pm – Bloke C (Cedar Rapids)
5: 05pm – US The Network (Waterloo)
5: 30pm – PrettyGirlHateMachine (Des Moines)
6:00pm – CasetheJoint (Dubuque)
6: 30pm – Ryan Nixon (Cedar Rapids/Des Moines)
6:55pm – Jose G (Cedar Rapids)
7:25pm – Reggae Rapids (Cedar Rapids)
7:50pm – AWTHNTKTS (Iowa CIty)
8:20pm – Fooch (Chicago/Iowa City)
8:55pm – imperfekt (Cedar Rapids)
9:30pm – Young Ezzy (Cedar Rapids)

P. The Pit

2:45pm – The Tapeworm Trend (Dubuque / Metal)
2:45pm – Extreme Leisure (Cedar Rapids / Rock)
3:30pm – X-Ray Mary (Ottumwa / Rock)
4:15pm – Black Hilt(Cedar Rapids/ Metal)
5:00pm – Mutilated By Zombies (Dubuque / Metal)
5:45pm – Bleedchain (Waterloo / Metal)
6:30pm – Dueling at Dawn (Cedar Rapids / Rock)
7:15pm – Divinion (Cedar Rapids / Metal)
8:00pm – The Rumours (Waterloo / Rock)
8:45pm – Some Kind of Nightmare (California / Punk)
9:30pm – Silent Redemption (Dubuque / Rock)
10:15pm – Black Star Alliance (Oskaloosa / Rock)
11:00pm – Brotherhood of the Mudkat (Cedar Rapids / Metal)
11:45pm – Phoenix Curse (Waterloo / Metal)

W.White Sofa Records

11:30am – The Horse Theory
12:30pm – Arias
1:30pm – Wenslow
2:30pm – Hep Cat
3:30 pm – Sister Wife
4:30pm – Dagmar
5:30pm – The Fuss
6:30pm – The Hex Girls
7:30pm – Condor & Jaybird
8:45pm – In the Attic

F. Furious Entertainment

11:00am – Voodovegga And son (Cedar Rapids / DubHouse)
12:00pm – Colin Cook (Cedar Rapids / top 40)
1:00pm – DJ JT (Cedar Rapids / 90s hits house style)          
2:00pm – DJ Whit (Marion / top 40)                                
3:00pm – BlvkMvgic (Illinois  Dubstep /Riddim
4:00pm – Cameron Buyers (Cedar rapids / Techno)                    
5:00pm – Patrick Blin (Cedar rapids / Techno)                     
6:00pm – DJ Furious (Marshaltown / 90s hiphop)      
7:00pm – DJ Jeffrey (Marshaltown / Top 40)     
8:00pm – Sean Redscare (Iowa City / Psytrance)

K. Czech Village Kosek Bandstand

3:15pm – INSOMNIAC FOLKLORE
4:00pm to 9:pm – Emerging Artist Competition
Come out and support young artists rising up in Cedar Rapids. Top 2 performers will win studio recording time.
* Awards presented by PL Productions & Craig Erickson.
* Judging by INSOMNIAC FOLKLORE from Nashville, TN.
4:00pm – Ruby Melendz
4:45pm – KMB
5:10pm – Tyler Mcguire
5:45pm – Ethan Cooper
6:20pm – Araya Dunne
6:55pm – Ethan Dix
7:30pm – Anderson Coates
8:05pm – Adam Miller
8:40pm -Raegan Martin