A. VENDORS & ARTISTS
L. Manninen Studios (Live Painting)
Alexis Voss (Face Paitning)
Tom Burns (Spray Painting)
Mega Good Vibes (Paint Pouring & More)
David Smith (Mystic Tattoo)
The Hive Collective
Kulture Vaccine
Jackie Ripoll
Tom Yates (Professor T.’s 3-Card Reading)
Austin Yirkovsky


B. WHITE SOFA RECORDS STAGE
Featuring modern & alternative rock acts
10:00am- Soft Stereo (Iowa City, IA)
11:00am - Duchess (Cedar Rapids, IA)
12:00pm - Dizzy Bridges (Iowa City, IA)
1:00pm - Young Charles (Iowa City, IA)
2:00pm - Karate Chop, Silence (Winona, MN)
3:00pm - Trash Wizard (Iowa City, IA)
4:00pm - The Port Authority (Iowa City, IA)
5pm - Six Odd Rats (Iowa City, IA)
6pm - The Horse Theory (Cedar Rapids, IA)
7pm - Foxholes (Des Moines, IA)
8pm - In the Attic (Cedar Rapids, IA) 9pm - Hex Girls (Cedar Falls, IA)

C. THE VIBE STAGE (hip-hop/r&b)
Featuring the best of hip-hop, rap & r&b from around Iowa
MC: Rachel “Pinky the Brain” Vasquez (Flood 98 FM)
DJ: Delly Del
10:30am to 12:00 - Kids Hip Hop takes the stage
1:00pm - MCBalk Talk, Lil beeny darko, Lil Jet, Nija J, Nova
3pm - GraveYard Studios, Y.Keyce, Fina Soarloser, Young Amazon
4pm - Novet, LayVonna, King Rich, Charlie Boy, Bonds, Lyssadoe
6pm - B40, Caleb Nelson, KIDD KH3MIST, J.R.O
7pm - Patty Boaa, Yung Lian, TwoCold
8pm - Scoop Bandana, Ikey, Lou Kane, CHISongwriter
9pm - RRR & More

D. “THE PIT” STAGE
Featuring rock & heavy music
12:00pm - Once Around (California) 
12:45pm - Beyond Atlas (Wisconsin) 
2:15pm - Syck (Oelwein) 
3:00pm - TRITA (Minnesota)   
3:45pm - The August Guns (Des Moines) 
4:30pm - Black Hilt (Cedar Rapids) 
5:15pm - Frontal Assault (Cedar Rapids) 
6:00pm - Brotherhood of the Mudkat (Cedar Rapids) 
6:45pm - Space Virus (the Crapids) 
7:30pm - High Five Sinners (Clinton, IA) 
8:15pm - Mutilated By Zombies (Dubuque, IA)


C. CZECH VILLAGE BANDSTAND STAGE
Featuring acoustic, singer-songwriters, & indie acts
11:30am - Anderson Coates (Cedar Rapids)
12:00pm - James Edward Tolly (Cedar Rapids) 
12:30pm - Kelsey Lynn Turnis / Grant Blades (CR)
1:00pm - Alex Tuna (Cedar Rapids)
1:30pm - Raegan Martin (Cedar Rapids)
2:00pm - Meghan Elizabeth (Cedar Rapids)
2:30pm - Gracie Shaw (Cedar Rapids)
3:00pm - Lazy Twitch (Cedar Rapids)
3:30pm - Rico Mendoza (Cedar Rapids) 
4:00pm - Joe Sorenson (Cedar Rapids)
4:30pm - Miss Christine (Missouri)
5:15pm - Palindromes (Cedar Rapids)
6:00pm - Running in Place (Cedar Rapids)


for stage placements see the MAP